Cumartesi, Temmuz 29, 2006

SPORTMEN BILLY


Adı üzerinde spor hakında bir çizgi filmdi. Billy başka bir gezegenden gelmiş kahramanımızdı. Hayatta tek derdi zeki, çevik ve ahlaklı bir sporcu olmak ve dünyada sporu korumaktı. Tabii düşmanı da vardı, He-Man'deki kötü Lin'e benzeyen Vanda! Billy'nin yardımcıları da sportmen küçük bir kızla bir köpekti. Bunların ne zaman başı derde girse Billy o çirkin spor çantasını çıkartır içinden illa tam işine yarayacak bir spor malzemesi bulurdu. O çantanın içinden kompile spor salonu bil çıkartırdı ben size öyle söyleyeyim! İşte bu Billy'i hiç sevmezdim, koca kafalı itici bir tipti!

8 yorum:

Adsız dedi ki...

Süper bi kolleksiyon olmuş. Benimde hatırladığım bi çizgi filim var. Su altında geçiyodu kahramanları insandan insan-balık arası yaratıklara dönüşebiliyolardı (Yunus, Köpek balığı, çekiç balığı v.b. balıklar.) hatırlayan varmı?

TEVFIK1975 dedi ki...

bu sportmen billy'yi beslenme çantaları dışında hiç bi yerde görmemiştim çocukken

Mr_Turkish_Delight dedi ki...

benim tek hatirladigim,

sportsbilly,he comes from another planet,for a special mission,.....
gerisini hatirlamiyorum.

youtube da arayinca bu cikti,sarkiyi da yanlis hatirlamisim ama olsun , yarisi tutmus :)

http://www.youtube.com/watch?v=huJlDsfXf5U

berrak dedi ki...

ya ben hatirliyorum kardesime isim takmistim sportmen bily diye ne alaka kurmustum hatirlamiyorum. ama hala da ara sira derim spor giyinince :D oyle istee

Silencer dedi ki...

ingilizcesini aradığım dizilerden

Adsız dedi ki...

Çocukluğum duvar keğadıydı. yaklaşık 15 sene duvarımızı sportmen billy'nin yaptığı sporlardan olşan desenler süslemişti.Keratanın yapmadığı sporda yoktu.Bir duvar keğadi olarak çizimleride çok keyifliydi.Bu güne kadar onun bir çizgifilmi yoksa sadece bir duvar keğadı desenemi olduğunu merak etmeme rağmen öğrenenmemiştim. Teşekkürler .Bunu öğrenmek çok ilginç oldu.

Adsız dedi ki...

warhammer gold warhammer money warhammer accounts tibia money tibia gold tibia item runescape accounts buy runescape accounts runescape money runescape gold runescape gp runescape power leveling runescape powerleveling cheap rs2 powerleveling runescape equipment buy rs equipment runescape runes cheap rs2 runes runescape logs cheap rs2 logs runescape items buy runescape items runescape quest point rs2 quest point cheap runescape questpoint runescape gold runescape items runescape power leveling runescape money runescape gold buy runescape gold buy runescape money runescape items runescape accounts runescape gp runescape accounts runescape money runescape power leveling runescape powerleveling tibia gold dofus kamas buy dofus kamas wow power leveling wow powerleveling runescape questpoint rs2 questpoint Warcraft PowerLeveling Warcraft Power Leveling World of Warcraft PowerLeveling World of Warcraft Power Leveling Hellgate money Hellgate gold buy runescape logs buy rs2 items cheap runescape items Hellgate London gold Guild Wars Gold buy Guild Wars Gold runescape items rs2 accounts cheap rs2 equipments lotro gold buy lotro gold buy runescape money buy runescape gold buy runescape runes lotro gold buy lotro gold runescape money runescape gold cheap rs2 powerleveling eve isk eve online isk buy runescape power leveling rs2 power leveling tibia gold tibia item runescape accounts Fiesta Silver Fiesta Gold Scions of Fate Gold Hellgate Palladium Hellgate London Palladium SOF Gold Age Of Conan Gold AOC Gold ArchLord gold tibia money tibia gold runescape accounts runescape gold cheap rs2 powerleveling buy ArchLord gold DDO Plat Dungeons and Dragons Online Plat

Silencer dedi ki...

biraz bulabildim.