Pazartesi, Nisan 17, 2006

WOODY WOODPECKER


Kocaman kırmızı bir saçı olan mavi bir ağaçkakandı. En acayip özelliği tuhaf kahkahasıydı, abimle biz yıllarca böyle gülmeye çalışmıştık. Bu deli kuş, ahahahaa diye katılarak güler, sonra takatakataka ağaçları gagalardı.

8 yorum:

fishb0ne dedi ki...

bütün ilkokul sürecimde benleydi.sonralarında da rastlayamadım,yayınlamadılar die çok üzülmüştüm:(onun kurnazlıı,zekası başka bi çizgi film karakterinde yoktur heralde;)''enayiler olmasa kurnazlar nasıl yaşardı bu hayatta''
bunu sonuna kadar sömüren bi amerikan felsefesi aslında belki de:/

Judy Abbott dedi ki...

şimdilerde Kanal1'de yayınlanıyor haftasonlarında

Adsız dedi ki...

onun gibi ses cikasrabilmek icin az kasmamistim haa
uueu uueu uuuu

elmagnifico dedi ki...

onun gibi ses çıkarabiliyorum ama sondaki hızlı bölümü yapamıyorum, jöleli saçlarına hayrandım. bir de iki tane karga hep bunu rahatsız ederdi.

yahu burda unutulmuş çok önemli bi çizgifilm aklıma geldi lorell ile hardy yok burada doğru mu yazdım bilmiyorum ama. bu da bir klasik !!

demoo dedi ki...

annemin ben küçükken aynı onun gibi ses çıkarıyordun diye iddia ettiği çizgifilm!
çok severdim kendisini ve saçlarını!
yahu böle çizgifilmlerle ilgili bişi yaptığınız için çok teşekkürler
duygulandım valla..

Adsız dedi ki...

çocukken onun sesini taklit ederdim)))

Adsız dedi ki...

warhammer gold warhammer money warhammer accounts tibia money tibia gold tibia item runescape accounts buy runescape accounts runescape money runescape gold runescape gp runescape power leveling runescape powerleveling cheap rs2 powerleveling runescape equipment buy rs equipment runescape runes cheap rs2 runes runescape logs cheap rs2 logs runescape items buy runescape items runescape quest point rs2 quest point cheap runescape questpoint runescape gold runescape items runescape power leveling runescape money runescape gold buy runescape gold buy runescape money runescape items runescape accounts runescape gp runescape accounts runescape money runescape power leveling runescape powerleveling tibia gold dofus kamas buy dofus kamas wow power leveling wow powerleveling runescape questpoint rs2 questpoint Warcraft PowerLeveling Warcraft Power Leveling World of Warcraft PowerLeveling World of Warcraft Power Leveling Hellgate money Hellgate gold buy runescape logs buy rs2 items cheap runescape items Hellgate London gold Guild Wars Gold buy Guild Wars Gold runescape items rs2 accounts cheap rs2 equipments lotro gold buy lotro gold buy runescape money buy runescape gold buy runescape runes lotro gold buy lotro gold runescape money runescape gold cheap rs2 powerleveling eve isk eve online isk buy runescape power leveling rs2 power leveling tibia gold tibia item runescape accounts Fiesta Silver Fiesta Gold Scions of Fate Gold Hellgate Palladium Hellgate London Palladium SOF Gold Age Of Conan Gold AOC Gold ArchLord gold tibia money tibia gold runescape accounts runescape gold cheap rs2 powerleveling buy ArchLord gold DDO Plat Dungeons and Dragons Online Plat

Adsız dedi ki...

gıhı gagık gıhı gagık gıhıhıhıhı gagık