Pazartesi, Nisan 17, 2006

DAFFY DUCK


Bugs Bunny'nin arkadaşlarındandı. Kaçık bir ördekti, sürekli bela çıkartır, karşılığında da pestil gibi olana dek dayak yerdi. Özellikle Bugs Bunny buna etmediğini bırakmaz, kafasına örsle vurup gagasını ensesinden çıkartırdı. İstisnasız bütün Looney Toons elemanlarından dayak yemişliği vardır kendisinin.

13 yorum:

Adsız dedi ki...

işte en sevdiğim çizgifilm kahramanı! konuşmasına da hasfta olurdum!

zeynep dedi ki...

dogrusu daffy duck olmali onun sanirim.

Judy Abbott dedi ki...

haklısın, düzelttim. tşk.:)

it's me maureen. dedi ki...

en sevdigim(belki de tek sevdigim) looney tunes karakteri,neon adam lı dick tracy triplerindeki bolum bir klasiktir benim için.

jessender dedi ki...

tükürükler sacarak konusmasına hastayım.. bi dostum süper taklidini yapardı.. yarılırdım gülmekten

Adsız dedi ki...

En sevdiğim çizgi film karakteri, hafiften da bana benzer bazı özellikleri :)) Hele bir bölümde incinin peşinden koşuyor, minicik oluyor yine de benim o benim o diye peşinden koşuyor, gülmekten koparım o bölümde. Kapitalist dünya temsilcilerinden biri işte :))

demoo dedi ki...

kıskanç, hırslı siyah ördek
tükürür durur
başına da hep kötü şeyler gelir
en son bugsbunny ıle fılmlerı vardı, hani mumyada oynayan adam ve dharma ve greg deki dharma oynuyordu;
o filme sinemada gittim ben,
ışın kılıçlı bölümü de harikaydı
bence hep duffy haklıydı!

Adsız dedi ki...

onun yuzunden tukurerek konusma calısmaları yapardım kucukken

Meister dedi ki...

daffy i turkce dublajlayan adamin da sesi super otururdu ama daffy e.The Great Piggy Bank Robbery isimli bolumde(neon adamlı olan :) ) daffy nin Neon Adam!! diye bagirisi hala kulaklarimdadir..

neonsovalyesi dedi ki...

Emulede megadeth on duck dodgers diye arama yaparsanız duffy duck ile dave mustaigne nin birlikte oynadığı yarım saatlik bir çizgifilminiz oluyor. Hatta çizgifilmin sonunda megadeth kocaman bir konser mekanında back in the day i çalarak kötü kalpli uzaylıların gemisini ses titreşimleri ile havaya uçuruyor.

TEVFIK1975 dedi ki...

Her ne kadar hırslı olsa da Kendisine en çok zalimlik ve yapılan kahraman bence:) Özellikle kendi döneminde yaratıcılıkta eşi benzeri olmayan bir çizgi film vardır. Çizerin eli görünür. Başından sonuna çizer bununla uğraşır. Her türlü pisliği yapar. Sonunda çizer Bugs çıkar. Efsane bölümdür o.

Simurg dedi ki...

Bugs Bunnynin Şöhreti Altında Ezilmekten Bıkan VE BENCEDE ÇOK HAKLI OLAN Konuşmasıyla ahaytıma Donald amcadna sorna giren ördek :D

NE GÜNELRDİ YA HARBİ BU FORUMU AÇANDAN ALLAH RAZI OLSUN ANILARIM CANLANMAYA BAŞLADI

Adsız dedi ki...

warhammer gold warhammer money warhammer accounts tibia money tibia gold tibia item runescape accounts buy runescape accounts runescape money runescape gold runescape gp runescape power leveling runescape powerleveling cheap rs2 powerleveling runescape equipment buy rs equipment runescape runes cheap rs2 runes runescape logs cheap rs2 logs runescape items buy runescape items runescape quest point rs2 quest point cheap runescape questpoint runescape gold runescape items runescape power leveling runescape money runescape gold buy runescape gold buy runescape money runescape items runescape accounts runescape gp runescape accounts runescape money runescape power leveling runescape powerleveling tibia gold dofus kamas buy dofus kamas wow power leveling wow powerleveling runescape questpoint rs2 questpoint Warcraft PowerLeveling Warcraft Power Leveling World of Warcraft PowerLeveling World of Warcraft Power Leveling Hellgate money Hellgate gold buy runescape logs buy rs2 items cheap runescape items Hellgate London gold Guild Wars Gold buy Guild Wars Gold runescape items rs2 accounts cheap rs2 equipments lotro gold buy lotro gold buy runescape money buy runescape gold buy runescape runes lotro gold buy lotro gold runescape money runescape gold cheap rs2 powerleveling eve isk eve online isk buy runescape power leveling rs2 power leveling tibia gold tibia item runescape accounts Fiesta Silver Fiesta Gold Scions of Fate Gold Hellgate Palladium Hellgate London Palladium SOF Gold Age Of Conan Gold AOC Gold ArchLord gold tibia money tibia gold runescape accounts runescape gold cheap rs2 powerleveling buy ArchLord gold DDO Plat Dungeons and Dragons Online Plat