Pazartesi, Nisan 17, 2006

STEP JUNE

step jun
1991 yılı tatil ekranı çizgilerinden biriydi. Step Jun kızıl saçlı ve çok zeki minik bir kızdı, o kadar akıllıydı ki evinde robotlar yapar, banyoda füzeler uçururdu. Bu kız çok akıllı diye bunu koleje göndermişlerdi. Jun kolejde Zero diye bir oğlana aşık olmuştu ama Zero Jun'dan yaşca 10 yıl, boyca da 1 metre büyüktü. Böyle motorsikletle dolaşan, pislik, serseri bir oğlandı. Jun'un bunun peşinde koşması o kadar komikti ki hiç kaçırmadan izlerdim. Jun'a arkadaşlık eden robotu da bizim R2-D2'ya benziyormuş, şimdi farkettim. Bu dizinin çok komik, piiipiikopikoo pipikopikopikoo diye de bir şarkısı vardı.

8 yorum:

NEC dedi ki...

Geçen benim aklıma bu melodi takıldı, dedim ben bunu nerden hatırlıyorum, son dönemde gördüğüm dinlediğim birşey değil... Neyse şimdi çözdüm olayı.. teşekkür ederim blog sahibi :))

dapinya dedi ki...

cok guzeldi bu cizgi film. bir keresinde june zero' ya sinirlenip bir tokat atmıstı( o sırada june citlerin uzerinden yuruyordu ve zero ile boyları denk geliyordu) ve zero' nun yanagında kucucuk kıpkırmızı bir el izi belirmisti.

Adsız dedi ki...

Ben bu Zero'ya aşıktım küçükken:)

Caglar dedi ki...

Bi donem sabahciydim ortaokulda o zaman ananemle sabah kalkar bunu seyrederdik , cok da guzeldi , gerci biraz kizlar icindi ama ben de zevkle seyrettim :)

Adsız dedi ki...

acaba muziklerine ya da bolumlerine ulasabileniniz oldu mu? bircok yeri arayip taradim, hicbisiye ulasamadim... tavsiyesi olan?

Adsız dedi ki...

ben de aylardır bu çizgifilmi bulmaya çalışıyordum. youtube 'da step jun yazınca çıkıyo.june yazmayım ama:)

Adsız dedi ki...

warhammer gold warhammer money warhammer accounts tibia money tibia gold tibia item runescape accounts buy runescape accounts runescape money runescape gold runescape gp runescape power leveling runescape powerleveling cheap rs2 powerleveling runescape equipment buy rs equipment runescape runes cheap rs2 runes runescape logs cheap rs2 logs runescape items buy runescape items runescape quest point rs2 quest point cheap runescape questpoint runescape gold runescape items runescape power leveling runescape money runescape gold buy runescape gold buy runescape money runescape items runescape accounts runescape gp runescape accounts runescape money runescape power leveling runescape powerleveling tibia gold dofus kamas buy dofus kamas wow power leveling wow powerleveling runescape questpoint rs2 questpoint Warcraft PowerLeveling Warcraft Power Leveling World of Warcraft PowerLeveling World of Warcraft Power Leveling Hellgate money Hellgate gold buy runescape logs buy rs2 items cheap runescape items Hellgate London gold Guild Wars Gold buy Guild Wars Gold runescape items rs2 accounts cheap rs2 equipments lotro gold buy lotro gold buy runescape money buy runescape gold buy runescape runes lotro gold buy lotro gold runescape money runescape gold cheap rs2 powerleveling eve isk eve online isk buy runescape power leveling rs2 power leveling tibia gold tibia item runescape accounts Fiesta Silver Fiesta Gold Scions of Fate Gold Hellgate Palladium Hellgate London Palladium SOF Gold Age Of Conan Gold AOC Gold ArchLord gold tibia money tibia gold runescape accounts runescape gold cheap rs2 powerleveling buy ArchLord gold DDO Plat Dungeons and Dragons Online Plat

undrgrnd dedi ki...

Kızın robotunun adı Kiçino idi ve bu onun en iyi arkadaşıydı. Robotun başına bir şey geldiğinde kız onu odasında tamir eder yine ona hayat verirdi. Ben bundan o kadar etkilenmiştim ki kartondan kutu yapıp altına oyuncak arabalarımı (teneke olanlardan) yapıştırmış ön yüzüne de keçeli kalemle Kiçino gibi gözler ve kalp yapmış hatta kalp yerini delip CASIO dijital saatimi koymuştum. Sonra da bir ip bağlayıp beraber dolaşıyordum Kiçino'mla... :D:D