Pazartesi, Nisan 17, 2006

AKILLI BIDIK


Küçük, mavi ve de son derece zeki köpek Bobi'nin maceralarını izlerdik. Hatta bu çizgi filmden sonra bilmiş çocuklara ya da okuldaki kısa boylu ama cin gibi tiplere akıllı bıdık demek moda olmuştu. TRT'nin mükemmel seslendirmesinin de hakkını vermek gerek. Taşdevri ve Ayı Yogi gibi Akıllı Bıdık ta bir seslendirme harikasıydı.

6 yorum:

galactica dedi ki...

seslendirmenin karaktere bir ruh verdiği, dublajın bir karakteri çok sevmemizde etkisi çok büyük muhakkak. Çok sevdiğimiz akıllı bıdık'a sesiyle hayat veren, sevmemezi sağlayan tiyatrocu pekcan koşardır.

Adsız dedi ki...

Bu çizgi filmi ben de çok severdim. O kadar da eski ki. Hala hatırlayanlar olması ne güzel. Sonraki yıllarda tekrarı olmadı ne yazık.

Adsız dedi ki...

pek bilgiç ve tatsiz bir köpekti.

belirsizlik muadili dedi ki...

ben cizimini sevmezdim renkler falan hosuma gitmiyodu.

Adsız dedi ki...

aşkım bana akıllı bıdığım der hep bu çizgi filme bayılırmış yorumlara baktımda beni pek bilgiç ve tatsız bulduğu için olabilirmi aklıma takıldı ama bende çok severdim bu çizgi filmi herşeyi bir anda neresinden çıkarırsa lazım olduğunda çıkarır kullanırdı herşeyini yanında taşıyordu nereye sığdırıyordu bilmem ta ta kaşık lazım oldu sağ cepten çıkardı kürkünün içinde kendinden büyük olan o bizim göremediğimiz cebinden ne güzeldi valla

Adsız dedi ki...

warhammer gold warhammer money warhammer accounts tibia money tibia gold tibia item runescape accounts buy runescape accounts runescape money runescape gold runescape gp runescape power leveling runescape powerleveling cheap rs2 powerleveling runescape equipment buy rs equipment runescape runes cheap rs2 runes runescape logs cheap rs2 logs runescape items buy runescape items runescape quest point rs2 quest point cheap runescape questpoint runescape gold runescape items runescape power leveling runescape money runescape gold buy runescape gold buy runescape money runescape items runescape accounts runescape gp runescape accounts runescape money runescape power leveling runescape powerleveling tibia gold dofus kamas buy dofus kamas wow power leveling wow powerleveling runescape questpoint rs2 questpoint Warcraft PowerLeveling Warcraft Power Leveling World of Warcraft PowerLeveling World of Warcraft Power Leveling Hellgate money Hellgate gold buy runescape logs buy rs2 items cheap runescape items Hellgate London gold Guild Wars Gold buy Guild Wars Gold runescape items rs2 accounts cheap rs2 equipments lotro gold buy lotro gold buy runescape money buy runescape gold buy runescape runes lotro gold buy lotro gold runescape money runescape gold cheap rs2 powerleveling eve isk eve online isk buy runescape power leveling rs2 power leveling tibia gold tibia item runescape accounts Fiesta Silver Fiesta Gold Scions of Fate Gold Hellgate Palladium Hellgate London Palladium SOF Gold Age Of Conan Gold AOC Gold ArchLord gold tibia money tibia gold runescape accounts runescape gold cheap rs2 powerleveling buy ArchLord gold DDO Plat Dungeons and Dragons Online Plat