Pazartesi, Nisan 17, 2006

CESUR AYILAR

gummi bears
Gummi bears 15 yıl önce TRT'nin yaz kuşağında öğleden sonraları yayınlanıyordu, bu ayıoğlu ayılar bir ağacın içinde yaşar,sihirli şerbet mi ne içer, sonra kızak gibi birşeye biner, ciyuvvv diye evlerinden çıkar, hoplaya sıçraya maceradan maceraya uçarlardı. Jenerik şarkısı da çok hareketliydi, belli bir öyküsü yoktu, her bölümde bir macera yaşarlardı.

12 yorum:

Adsız dedi ki...

Bu çizgi filmi hatırlayan başka kimse yok mu yaa,bence çok kaliteliydi,hatta Disney'in en güzel çizgi dizilerindendi.Giriş şarkısı da güzeldi,alın burada kısa bir videosu var:
http://video.google.com/videoplay?docid=-5868124112356121729&q=gummi+bears&pl=true

Judy Abbott dedi ki...

aaa muhteşem, ön sayfaya taşıyorum linki, ben çok severdim şarkısını, çok enerjikti, insanı bu ayıcıklar gibi zıplatırdı.

peksimet dedi ki...

Müthiş bir çizgifilmdi bu ayiciklar aletler konusunda uzmandi ozellikle garip dusmanlari vardi bunlarin bir de kesilmiş bir ağaçtan geriye kalan kısma yerleştirilmiş bir yay sistemleri var basıp basıp ordan oraya zıplarlardı....

Ersan dedi ki...

Anaaaa,off of offf offf nası unuturum nası allam işte bu.Yaw bu nası site yahu, bekleyin lolipopumu alıp geliorm :D süperdi bu ya, çok eskilere gittim çook.Cennetliksinis walla

elmagnifico dedi ki...

mükemmel bir çizgifilmdi. ama ben bunu şeyle karıştırıyorum ya da bu o. hani böyle bir ağacın içinde yaşlı bi eleman vardı. sorunlu çocukları alır başka bi boyuta götürür, ders almalarını sağlardı. çok yaratıcı çok öğreticiydi. lütfen eğer bu değilse onun adını da birileri hatırlayıp buraya koyar mı?

dapinya dedi ki...

ayılrın içtiği surubun adı "cesur ayı şurubu" ydu. hatta zor durumda kaldıklarında ağlamaklı sesle bu surubu isterlerdi.

Adsız dedi ki...

mükemmel bir çizgifilmdi. ama ben bunu şeyle karıştırıyorum ya da bu o. hani böyle bir ağacın içinde yaşlı bi eleman vardı. sorunlu çocukları alır başka bi boyuta götürür, ders almalarını sağlardı. çok yaratıcı çok öğreticiydi. lütfen eğer bu değilse onun adını da birileri hatırlayıp buraya koyar mı?

demis biri, cizgifilmi hatirliyorum ama adini unuttum valla.

Caglar dedi ki...

Favorilerim arasinda yer alir bu cizgi dizi gercekten cok hostu , az kisinin hatirlamasina uzuldum dogrusu:(

freya dedi ki...

Gerçekten de çok kaliteydi. Ben de onları çok severim. Olsa da izlesem...
Duck Tails (Varyemez amca ve üçüz yeğenleri) ve Cesur Ayılar en sevdiklerim. Acaba Türkçe VCD yada DVD bulabileceğim bir yer biliyor musunuz? Ben de oğluma bunu seyrettirmek istiyorum. Son zamanların çizgi filmleri hem iğrenç çizilmiş hem iğrenç yazılmış . Neyse...

Göksun dedi ki...

bu çizgi filmde troller de vardı kötü tipler olarak. Ayılardan birisi de insan prensin yalakasıydı ve onun işlerini görürdü.

Adsız dedi ki...

evet evet ben hatirliyorum hem de cok ama cok severdim.varyemez amca ile en cok sevdigim cizgi filmlerdendi:)

Adsız dedi ki...

warhammer gold warhammer money warhammer accounts tibia money tibia gold tibia item runescape accounts buy runescape accounts runescape money runescape gold runescape gp runescape power leveling runescape powerleveling cheap rs2 powerleveling runescape equipment buy rs equipment runescape runes cheap rs2 runes runescape logs cheap rs2 logs runescape items buy runescape items runescape quest point rs2 quest point cheap runescape questpoint runescape gold runescape items runescape power leveling runescape money runescape gold buy runescape gold buy runescape money runescape items runescape accounts runescape gp runescape accounts runescape money runescape power leveling runescape powerleveling tibia gold dofus kamas buy dofus kamas wow power leveling wow powerleveling runescape questpoint rs2 questpoint Warcraft PowerLeveling Warcraft Power Leveling World of Warcraft PowerLeveling World of Warcraft Power Leveling Hellgate money Hellgate gold buy runescape logs buy rs2 items cheap runescape items Hellgate London gold Guild Wars Gold buy Guild Wars Gold runescape items rs2 accounts cheap rs2 equipments lotro gold buy lotro gold buy runescape money buy runescape gold buy runescape runes lotro gold buy lotro gold runescape money runescape gold cheap rs2 powerleveling eve isk eve online isk buy runescape power leveling rs2 power leveling tibia gold tibia item runescape accounts Fiesta Silver Fiesta Gold Scions of Fate Gold Hellgate Palladium Hellgate London Palladium SOF Gold Age Of Conan Gold AOC Gold ArchLord gold tibia money tibia gold runescape accounts runescape gold cheap rs2 powerleveling buy ArchLord gold DDO Plat Dungeons and Dragons Online Plat